• 637642878542909372_ha1.JPG
  • 637642878641512361_ha.JPG
  • 637642878712284715_ha2.JPG
  • 637642878825123754_ha3.JPG
  • 637642878924990614_ha4.JPG
  • 637642879149114682_ha6.jpg
  • 637642879242240115_ha5.jpg

Havelka Roman

*1877 +1950

Cornštejn

ID Aukce: 2118
Olej, karton, 32 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1920 vpravo dole. Publikováno, vystavováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 20:58:00

1 000 Kč

AGK50548 3100020.10.2021 20:08:32
RAK18956 3000020.10.2021 19:57:09
AGK50548 2900020.10.2021 16:21:26
RAK18956 2800020.10.2021 6:10:46
AGK50548 2700019.10.2021 7:04:01
ZZD21757 2600018.10.2021 9:18:37
DAX73914 2500013.10.2021 18:04:53