Aukce Kytice Blažek Tomáš Josef
  • 637456359949281231_blazek1.JPG
  • 637456360037562478_blazek2.JPG
  • 637456360078813047_blazek3.JPG
  • 637456359995843716_blazek.JPG

Blažek Tomáš Josef

*1884 +1962

Kytice

ID Aukce: 2120
Olej, plátno, 96 cm x 69 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:00:00

100 Kč