Aukce Paravan v šatníku Ščerbakov Jiří
  • 637663691731971445_sc1.JPG
  • 637663691824816334_sc2.JPG
  • 637663691881066763_sc3.JPG
  • 637663691931066889_sc4.JPG
  • 637663691776847223_sc.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Paravan v šatníku

ID Aukce: 2123
Olej, plátno, 86 x 86 cm. Signováno a datováno dole uprostřed. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:03:00

1 000 Kč

ZGX18813 1400019. 10. 2021 22:37:42