Aukce Paravan v šatníku Ščerbakov Jiří

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Paravan v šatníku

ID Aukce: 2123
Olej, plátno, 86 x 86 cm. Signováno a datováno dole uprostřed. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.

Vyvolávací cena
14 000 Kč
14 000 Kč