• 637663692844618460_sc13.JPG
  • 637663692723909837_sc11.JPG
  • 637663692761566365_sc10.JPG
  • 637663692804093979_sc12.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Pohled na Toledo

ID Aukce: 2124
Olej, plátno, 80 x 90 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 21:04:00

1 000 Kč

WYH24037 1500019.10.2021 22:38:01