Aukce Konec Veronské zeleně Ščerbakov Jiří
  • 637663693710626069_sc6.JPG
  • 637663693748282579_sc8.JPG
  • 637663693672018121_sc7.JPG
  • 637663693784376877_sc9.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Konec Veronské zeleně

ID Aukce: 2125
Olej, plátno, 75 x 93 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:05:00

1 000 Kč

MFS88314 1500020. 10. 2021 20:54:11
DVT61940 1400019. 10. 2021 22:38:25