Aukce Pohoří Piepenhagen August Bedřich
  • 637663694629050300_pi.JPG
  • 637663694668269101_pi2.JPG
  • 637663694583046814_pi1.JPG
  • 637663694703458521_pi3.JPG

Piepenhagen August Bedřich

*1791 +1868

Pohoří

ID Aukce: 2126
Olej, lepenka, fixováno na kartonu, 11 cm x 14 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:06:00

1 000 Kč

VVK68359 2300020. 10. 2021 19:04:27