Aukce Pohled na hrad Waldhauser Antonín
  • 637663696262015297_wa2.JPG
  • 637663696222289252_wa.JPG
  • 637663696343578407_wa4.JPG
  • 637663696186351756_wa1.JPG
  • 637663696301234354_wa3.JPG
  • 637663696377891300_wa5.JPG

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

Pohled na hrad

ID Aukce: 2127
Olej, dřevo, 13 cm x 16 cm. Nesignováno. Vystavováno, dílo bylo vystaveno v roce 1935. Na zadní straně štítky. Malba poškozena, rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:07:00

1 000 Kč

MNZ70621 1500020. 10. 2021 21:00:47
LEJ86310 1400015. 9. 2021 13:58:39