Aukce Pohled na Trhovou Kamenici Kaván František
  • 637663698755656094_kav1.JPG
  • 637663698864148482_kav3.JPG
  • 637663698792415148_kav.JPG
  • 637663698826321915_kav2.JPG
  • 637663698902782426_kav4.JPG

Pohled na Trhovou Kamenici

ID Aukce: 2128
Olej, karton, 24 cm x 33,5 cm. Kolem roku 1918. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:15:54

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 32

TNT53322 5500020. 10. 2021 21:10:54
WSY92789 5000020. 10. 2021 21:09:52
IOU92054 4900020. 10. 2021 21:09:42
WSY92789 4800020. 10. 2021 21:08:40
TNT53322 4700020. 10. 2021 21:08:34
WSY92789 4600020. 10. 2021 21:07:39
IOU92054 4500020. 10. 2021 21:07:33
WSY92789 4400020. 10. 2021 21:07:08
TNT53322 4300020. 10. 2021 21:07:08
WSY92789 4200020. 10. 2021 21:06:27
IOU92054 4100020. 10. 2021 21:06:24
WSY92789 4000020. 10. 2021 20:22:47
IUD72623 3900020. 10. 2021 20:22:46
WSY92789 3800020. 10. 2021 20:22:36
IUD72623 3700020. 10. 2021 20:21:24
WSY92789 3600020. 10. 2021 20:21:23
IUD72623 3500020. 10. 2021 20:08:13
TNT53322 3400020. 10. 2021 20:08:11
IUD72623 3300020. 10. 2021 20:06:50
IOU92054 3200020. 10. 2021 20:06:43
IUD72623 3100020. 10. 2021 18:56:44
RVF60719 3000020. 10. 2021 18:56:37
IUD72623 2722220. 10. 2021 18:56:12
RVF60719 2622220. 10. 2021 18:56:05
IUD72623 2522220. 10. 2021 18:55:10
RVF60719 2422220. 10. 2021 18:55:06
IUD72623 2322220. 10. 2021 18:51:10
XJQ56571 2222220. 10. 2021 11:21:04
RVF60719 1900018. 10. 2021 13:12:54
XJQ56571 1800012. 10. 2021 16:46:27