Aukce Zimní les Polonyi Karol
  • 637605605762589562_kar.JPG
  • 637605605849327752_kar2.JPG
  • 637605605932455586_kar3.JPG
  • 637605605673682895_kar1.JPG

Polonyi Karol

*1894 +1946

Zimní les

ID Aukce: 2130
Olej, plátno, 80 cm x 120 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:10:00

1 000 Kč