Aukce Dvě ženy Bém ( Vratislav Hlava ) Rudolf
  • 637458075222677015_hlava1.JPG
  • 637458075289622363_hlava.JPG
  • 637458075345872800_hlava2.JPG
  • 637458075403608983_hlava3.JPG

Bém ( Vratislav Hlava ) Rudolf

*1874 +1955

Dvě ženy

ID Aukce: 2131
Olej, karton, 19 cm x 28 cm. Signováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

5 500 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:11:00

500 Kč