Aukce Lesní krajina Nejedlý Otakar
  • 637458073247501084_nejedly.JPG
  • 637458073298751724_nejedly2.JPG
  • 637458073389499856_nejedly4.JPG
  • 637458073182813295_nejedly1.JPG
  • 637458073346517240_nejedly3.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Lesní krajina

ID Aukce: 2132
Olej, karton, 27 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1916. Na několika místech malba poškozena, viz. foto. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:12:00

1 000 Kč

MLQ49227 1900020. 10. 2021 18:51:41
ZDB80855 1800015. 9. 2021 13:59:32