Aukce Letní nálada Kamenický Josef Jiří
  • 637679933101379925_2.JPG
  • 637679933189661591_1.JPG
  • 637679933279975042_3.JPG
  • 637679933362374422_4.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Letní nálada

ID Aukce: 2136
Olej, plátno, 90 cm x 108 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:16:00

500 Kč

CZE47536 700020. 10. 2021 21:00:40
YOA19538 650017. 10. 2021 18:42:41
QBH59685 60007. 10. 2021 13:27:40