Aukce Labský důl v Krkonoších Líbal František
  • 637690423061598257_lib1.JPG
  • 637690423152536439_lib.JPG
  • 637690423232693449_lib2.JPG
  • 637690423332381560_lib3.JPG

Líbal František

*1896 +1974

Labský důl v Krkonoších

ID Aukce: 2137
Olej, sololit, 60 cm x 79,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

36 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:25:49

1 000 Kč

Příhozů: 27

EFL09478 3600020. 10. 2021 21:20:49
LOQ50644 3500020. 10. 2021 21:20:42
EFL09478 3400020. 10. 2021 21:20:35
LOQ50644 3300020. 10. 2021 21:19:51
EFL09478 3200020. 10. 2021 21:19:44
LOQ50644 3100020. 10. 2021 21:19:21
EFL09478 3000020. 10. 2021 21:19:11
LOQ50644 2900020. 10. 2021 21:18:50
EFL09478 2800020. 10. 2021 21:18:40
LOQ50644 2700020. 10. 2021 21:18:10
EFL09478 2600020. 10. 2021 21:18:10
LOQ50644 2500020. 10. 2021 21:17:50
EFL09478 2400020. 10. 2021 21:17:41
LOQ50644 2300020. 10. 2021 21:17:19
KNR43590 2200020. 10. 2021 21:17:15
LOQ50644 2100020. 10. 2021 21:16:59
KNR43590 2000020. 10. 2021 21:16:58
LOQ50644 1900020. 10. 2021 21:12:25
GRF47303 1800020. 10. 2021 21:12:20
LOQ50644 1700020. 10. 2021 19:25:08
NXS67209 1600020. 10. 2021 19:25:06
LOQ50644 1500020. 10. 2021 18:59:41
GRF47303 1400020. 10. 2021 18:59:36
LOQ50644 1300020. 10. 2021 18:52:23
NXS67209 1200020. 10. 2021 15:55:09
GRF47303 1100018. 10. 2021 13:13:03
NXS67209 1000017. 10. 2021 10:07:56