Aukce Skalnatá cesta na Vysočině Škrabánek František
  • 637690424405046000_sk1.JPG
  • 637690424506453038_sk.JPG
  • 637690424678016839_sk3.JPG
  • 637690424596141196_sk2.JPG
  • 637690424743642326_sk4.JPG

Škrabánek František

*1901 +1974

Skalnatá cesta na Vysočině

ID Aukce: 2138
Olej, karton, 30 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 21:18:00

100 Kč

AGM18846 210020. 10. 2021 19:46:50
OLP51023 200020. 10. 2021 15:54:29