Aukce Toaleta Jelínek Jiří Remo
  • 637728260126151909_jelinek1.JPG
  • 637728260286153390_jelinek2.JPG
  • 637728260426666939_jelinek4.JPG
  • 637728260204746270_jelinek.JPG
  • 637728260358341441_jelinek3.JPG

Jelínek Jiří Remo

*1901 +1941

Toaleta

ID Aukce: 2139
Olej, dřevěná deska, 54 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:00:00

5 000 Kč

TAZ23449 5000018. 11. 2021 17:44:49