• 636197582108186727_1svoboda_akt.jpg
  • 636197582504746689_svoboda2.JPG
  • 636197582386309947_svoboda1.JPG
  • 636197582242404618_svoboda.JPG

Svoboda Josef

*1901 +

Akt

ID Aukce: 214
Olej, plátno, 80 x 65 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:10:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

APZ83084 1800031.01.2017 19:42:03
IGI66973 1700031.01.2017 19:42:03
APZ83084 1600031.01.2017 19:41:33
IGI66973 1500031.01.2017 19:41:30
APZ83084 1400031.01.2017 19:40:33
IGI66973 1300031.01.2017 19:40:23
APZ83084 1200031.01.2017 18:54:33
AMR84547 1100030.01.2017 20:47:20