Aukce Příchod jara Radimský Václav
  • 637728262568603108_rad.jpg
  • 637728262697227129_rad4.jpg
  • 637728262808490003_rad6.jpg
  • 637728262946523972_rad2.jpg
  • 637728263041524963_rad3.jpg

Radimský Václav

*1867 +1946

Příchod jara

ID Aukce: 2140
Olej, karton, 44,5 cm x 64,5 cm. Nesignováno. Na zadní straně štítek z výstavy v Rubešově salonu. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:01:00

1 000 Kč

RAQ41671 4000018. 11. 2021 17:44:16