Aukce Nálada z Vysočiny Kaván František
  • 637732742919864205_kav1.JPG
  • 637732743093320535_kav2.JPG
  • 637732743203321338_kav3.JPG
  • 637732743014087071_kav.JPG

Nálada z Vysočiny

ID Aukce: 2141
Olej, karton, 27 cm x 38 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1905. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:02:00

1 000 Kč

NCX47605 2500023. 11. 2021 15:24:21