Aukce Dvě krajiny z Bosny 1895 Kalvoda Alois
  • 637728281640166913_kal5.JPG
  • 637728281761574079_kal6.JPG
  • 637728281948144009_kal2.JPG
  • 637728282057837563_kal3.JPG
  • 637728282217085825_kal8.JPG
  • 637728282541573789_kal4.JPG
  • 637728281868456209_kal.JPG
  • 637728282682355832_kal7.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Dvě krajiny z Bosny 1895

ID Aukce: 2143
Párové krajiny, rozměr každé 25 cm x 31 cm, malby z roku 1895, jedna signována a datována 1895 s přípisem, u druhé přípis místa. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:04:00

1 000 Kč