Aukce Voraři na Vltavě Jansa Václav
  • 637728284423034467_jansa1.JPG
  • 637728284508511190_jansa2.JPG
  • 637728284638043162_jansa3.JPG
  • 637728284318668538_jansa.JPG

Jansa Václav

*1859 +1913

Voraři na Vltavě

ID Aukce: 2144
Olej, plátno, 31 cm x 47 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1890. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:05:00

1 000 Kč

JNQ35003 1800018. 11. 2021 17:57:06
SLF84168 1700018. 11. 2021 17:44:31
TXT93613 1600018. 11. 2021 14:05:57
FEV04318 1500018. 11. 2021 12:37:56