Aukce U chalupy Honsa Jan
  • 637728286546903337_hon1.JPG
  • 637728286641435306_hon.JPG
  • 637728286818936955_hon3.JPG
  • 637728286734092541_hon2.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

U chalupy

ID Aukce: 2145
Olej, karton, 47 cm x 62 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:06:00

1 000 Kč

ZNQ32941 1800018. 11. 2021 17:57:24
AUM37722 1700018. 11. 2021 17:44:40