Aukce Vesnice Pittermann - Longen Emil Artur
  • 637728288442471785_longen.JPG
  • 637728288643772189_longen2.JPG
  • 637728288742210692_longen3.JPG
  • 637728288878983799_longen4.JPG
  • 637728288552990509_longen1.JPG

Pittermann - Longen Emil Artur

*1885 +1936

Vesnice

ID Aukce: 2146
Olej, plátno, 30 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně přípis, 1920 - 1923.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:07:00

1 000 Kč