• 637728288442471785_longen.JPG
  • 637728288643772189_longen2.JPG
  • 637728288742210692_longen3.JPG
  • 637728288878983799_longen4.JPG
  • 637728288552990509_longen1.JPG

Pittermann - Longen Emil Artur

*1885 +1936

Vesnice

ID Aukce: 2146
Olej, plátno, 30 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně přípis, 1920 - 1923.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:14:11

1 000 Kč

Příhozů: 11

HJB30517 2500009.02.2022 19:09:11
YIZ61770 2400009.02.2022 19:09:08
HJB30517 2300009.02.2022 19:07:17
YIZ61770 2200009.02.2022 19:06:20
HJB30517 2100009.02.2022 19:05:40
YIZ61770 2000009.02.2022 19:04:08
TVQ49397 1900009.02.2022 18:47:47
HTJ54167 1800009.02.2022 18:47:44
TVQ49397 1700009.02.2022 18:17:17
HTJ54167 1600009.02.2022 18:17:14
TVQ49397 1500005.02.2022 17:28:14