Aukce Staré Provensálské město Preclík Vladimír
  • 637728292255192730_PRE1.JPG
  • 637728292458273563_PRE2.JPG
  • 637728292598151153_PRE3.JPG
  • 637728292346241194_PRE.JPG
  • 637728292727961545_PRE4.JPG

Preclík Vladimír

*1929 +2008

Staré Provensálské město

ID Aukce: 2147
Olej, plátno, 85 cm x 65 cm. Signováno a datováno 1966 na zadní straně s přípisem.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:08:00

1 000 Kč