• 637728292255192730_PRE1.JPG
  • 637728292458273563_PRE2.JPG
  • 637728292598151153_PRE3.JPG
  • 637728292346241194_PRE.JPG
  • 637728292727961545_PRE4.JPG

Preclík Vladimír

*1929 +2008

Staré Provensálské město

ID Aukce: 2147
Olej, plátno, 85 cm x 65 cm. Signováno a datováno 1966 na zadní straně s přípisem.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:32:48

5 000 Kč

Příhozů: 26

NSH70418 5000009.02.2022 19:27:48
UUA84066 4900009.02.2022 19:27:42
NSH70418 4800009.02.2022 19:25:43
UUA84066 4700009.02.2022 19:25:34
NSH70418 4600009.02.2022 19:24:33
UUA84066 4500009.02.2022 19:21:48
NSH70418 4400009.02.2022 19:21:12
UUA84066 4300009.02.2022 19:21:08
NSH70418 4200009.02.2022 19:19:59
UUA84066 4100009.02.2022 19:18:25
NSH70418 4000009.02.2022 19:17:43
UUA84066 3900009.02.2022 19:17:41
NSH70418 3800009.02.2022 19:17:11
UUA84066 3700009.02.2022 19:17:02
NSH70418 3600009.02.2022 19:16:51
JLB00469 3500009.02.2022 19:16:46
NSH70418 3400009.02.2022 19:12:08
UUA84066 3300009.02.2022 19:11:01
NSH70418 3200009.02.2022 19:10:26
UUA84066 3100009.02.2022 19:09:17
NSH70418 3000009.02.2022 19:09:04
UUA84066 2900009.02.2022 19:08:03
NSH70418 2800009.02.2022 19:07:51
UUA84066 2700009.02.2022 19:06:50
NSH70418 2600009.02.2022 19:06:01
UUA84066 2500009.02.2022 19:03:20