Aukce Staré Provensálské město Preclík Vladimír

Preclík Vladimír

*1929 +2008

Staré Provensálské město

ID Aukce: 2147
Olej, plátno, 85 cm x 65 cm. Signováno a datováno 1966 na zadní straně s přípisem.

Vyvolávací cena
25 000 Kč
50 000 Kč