• 637728294773835375_PRE5.JPG
  • 637728294849304711_PRE7.JPG
  • 637728295049551053_PRE9.JPG
  • 637728294679128918_PRE6.JPG
  • 637728294940144327_PRE8.JPG

Preclík Vladimír

*1929 +2008

Mayský hráč

ID Aukce: 2148
Olej, sololit, 62 cm x 62 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 2001. Na zadní straně přípis.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:09:00

1 000 Kč

YSU70173 1800009.02.2022 19:03:40