Aukce Půdorys hledání Preclík Vladimír
  • 637728296503283032_PRE10.JPG
  • 637728296662444451_PRE11.JPG
  • 637728296865727299_PRE12.JPG
  • 637728297018554271_PRE13.JPG
  • 637728297880628354_PRE14.JPG

Preclík Vladimír

*1929 +2008

Půdorys hledání

ID Aukce: 2149
Olej, plátno, 48 cm x 50 cm. Signováno a datováno 2000 vpravo dole. Na zadní straně přípis.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:10:00

1 000 Kč