Aukce U vody Panuška Jaroslav
  • 637728300683595900_pan1.JPG
  • 637728300760315234_pan2.JPG
  • 637728300598751239_pan.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

U vody

ID Aukce: 2150
Olej, lepenka, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:11:00

1 000 Kč

MJY91952 1100018. 11. 2021 17:58:03
RVD90883 1000018. 11. 2021 17:45:50