• 637728301979138440_mac.JPG
  • 637728302070562834_mac2.JPG
  • 637728301865700074_mac1.JPG
  • 637728302151813706_mac3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Pohled na Trosky

ID Aukce: 2151
Olej, karton, 47,5 cm x 53,5 cm. Signováno vpravo dole. Malba místy poškozena. Rám silně poškozený. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:12:00

1 000 Kč

Příhozů: 11

TFJ46156 1600009.02.2022 18:46:45
QEL18227 1500009.02.2022 18:46:37
TFJ46156 1400009.02.2022 18:34:36
QEL18227 1300009.02.2022 18:17:55
TFJ46156 1200009.02.2022 8:37:21
YDC47684 1100007.02.2022 9:48:16
OWJ10152 1000006.02.2022 21:04:45
TFJ46156 950005.02.2022 17:29:25
ZLS61628 900030.12.2021 7:00:29
TFJ46156 850001.12.2021 15:19:17
TFJ46156 800018.11.2021 17:45:58