Aukce Pohled na Trosky Macoun Gustav

Macoun Gustav

*1892 +1934

Pohled na Trosky

ID Aukce: 2151
Olej, karton, 47,5 cm x 53,5 cm. Signováno vpravo dole. Malba místy poškozena. Rám silně poškozený. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
8 000 Kč
16 000 Kč