Aukce Pohled na Trosky Macoun Gustav
  • 637728301979138440_mac.JPG
  • 637728302070562834_mac2.JPG
  • 637728301865700074_mac1.JPG
  • 637728302151813706_mac3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Pohled na Trosky

ID Aukce: 2151
Olej, karton, 47,5 cm x 53,5 cm. Signováno vpravo dole. Malba místy poškozena. Rám silně poškozený. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:12:00

500 Kč

TFJ46156 800018. 11. 2021 17:45:58