Aukce U řeky Hůrka Otakar
  • 637728304569295321_hurka.JPG
  • 637728304777563935_hurka3.JPG
  • 637728304471942175_hurka1.JPG
  • 637728304686994182_hurka2.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

U řeky

ID Aukce: 2152
Olej, plátno, 67 cm x 97 cm. Signováno vlevo dole. Plátno místy volnější.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:13:00

500 Kč

GMS62432 900018. 11. 2021 14:08:20