Aukce Akt Vácha Rudolf
  • 637728307071170932_vacha1.JPG
  • 637728307254244498_vacha3.JPG
  • 637728306964275793_vacha2.JPG
  • 637728307164140387_vacha.JPG

Vácha Rudolf

*1860 +1939

Akt

ID Aukce: 2153
Olej, plátno, 47 cm x 28,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:14:00

500 Kč