Aukce Děvčica z Moravy Uprka Joža
  • 637757703960073726_uprka2.JPG
  • 637757704288071327_uprka4.JPG
  • 637757704082341106_uprka.JPG
  • 637757704198681943_uprka3.JPG

Uprka Joža

*1861 +1940

Děvčica z Moravy

ID Aukce: 2153
Olej, deska, 50 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Kolem roku 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:14:00

5 000 Kč

TAW78185 500002. 1. 2022 14:08:22