Aukce Motiv z Orlických hor Trampota Jan
  • 637728270765518891_trampota4.JPG
  • 637728271052907652_trampota3.JPG
  • 637728270655341937_trampota.JPG
  • 637728270969469768_trampota2.JPG

Trampota Jan

*1889 +1942

Motiv z Orlických hor

ID Aukce: 2154
Olej, karton, 70 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1924 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

48 000 Kč

48 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:15:00

1 000 Kč