Aukce Motiv z Orlických hor Trampota Jan

Trampota Jan

*1889 +1942

Motiv z Orlických hor

ID Aukce: 2154
Olej, karton, 70 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1924 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
48 000 Kč
55 000 Kč