Aukce Pohled do krajiny Blažíček Oldřich
  • 637732750947562685_bla.JPG
  • 637732751107722484_bla4.JPG
  • 637732751030065900_bla3.JPG
  • 637732750854874504_bla2.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2155
Olej, lepenka, 48 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Kolem roku 1914. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:16:00

1 000 Kč