Aukce Lesní tůňka Havelka Roman
  • 637732753229788351_hav.JPG
  • 637732753315726240_hav2.JPG
  • 637732753085155907_hav1.JPG
  • 637732753407758198_hav3.JPG

Havelka Roman

*1877 +1950

Lesní tůňka

ID Aukce: 2156
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:17:00

1 000 Kč