Aukce Interiér chrámu Blažíček Oldřich
  • 637732754633883701_bla6.JPG
  • 637732754907876069_bla8.JPG
  • 637732754738592146_bla5.JPG
  • 637732754982408129_bla9.JPG
  • 637732754829124694_bla7.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Interiér chrámu

ID Aukce: 2157
Olej, karton, 58 cm x 48 cm. Signováno a datováno 1939 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

32 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:18:00

1 000 Kč