• 637732754633883701_bla6.JPG
  • 637732754907876069_bla8.JPG
  • 637732754738592146_bla5.JPG
  • 637732754982408129_bla9.JPG
  • 637732754829124694_bla7.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Interiér chrámu

ID Aukce: 2157
Olej, karton, 58 cm x 48 cm. Signováno a datováno 1939 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

32 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:41:21

10 000 Kč

Příhozů: 27

KFB65136 13000009.02.2022 19:36:20
RRV73231 12000009.02.2022 19:34:03
KFB65136 11000009.02.2022 19:30:51
RRV73231 10000009.02.2022 19:30:24
KFB65136 9500009.02.2022 19:28:34
RRV73231 9000009.02.2022 19:25:57
KFB65136 8500009.02.2022 19:24:52
RRV73231 8000009.02.2022 19:23:26
KFB65136 7500009.02.2022 19:22:55
JXI73082 7000009.02.2022 19:22:11
RRV73231 6500009.02.2022 19:21:31
KFB65136 6000009.02.2022 19:21:22
JXI73082 5500009.02.2022 19:20:56
RRV73231 5000009.02.2022 19:20:41
KFB65136 4900009.02.2022 19:20:40
RRV73231 4700009.02.2022 19:20:30
JXI73082 4600009.02.2022 19:20:25
RRV73231 4500009.02.2022 19:20:09
JXI73082 4400009.02.2022 19:19:59
RRV73231 4300009.02.2022 19:19:06
JXI73082 4200009.02.2022 19:17:11
RRV73231 4100009.02.2022 19:16:53
AFY92093 4000009.02.2022 19:16:41
KFB65136 3500009.02.2022 19:16:11
AFY92093 3400009.02.2022 19:15:37
JXI73082 3300009.02.2022 13:46:12
GRG69593 3200001.12.2021 15:19:43