Aukce Výlov rybníku Rotrekl Teodor
  • 637732759225382484_rot.JPG
  • 637732759407259130_rot3.JPG
  • 637732759492738947_rot4.JPG
  • 637732759300539570_rot2.JPG
  • 637732759126006921_rot1.JPG

Rotrekl Teodor

*1923 +2004

Výlov rybníku

ID Aukce: 2158
Tempera, 29 cm x 27 cm. Signováno a datováno 1969 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:19:00

500 Kč