Aukce Zimní motiv Havlata Karel
  • 637732761323220693_ha1.JPG
  • 637732761519490356_ha2.JPG
  • 637732761423065210_ha.JPG
  • 637732761600914311_ha3.JPG

Havlata Karel

*1885 +1957

Zimní motiv

ID Aukce: 2159
Olej, deska, 56 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:20:00

500 Kč