Aukce Stojící akt Herčík Ferdinand
  • 637732763148744866_her.JPG
  • 637732763373121317_her3.JPG
  • 637732763478498254_her4.JPG
  • 637732763062493951_her1.JPG
  • 637732763229370462_her2.JPG
  • 637732763865250370_her5.JPG

Herčík Ferdinand

*1861 +1923

Stojící akt

ID Aukce: 2160
Olej, plátno, 94 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Na jednom místě plátno poškozeno viz. foto.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:21:00

100 Kč