Aukce Stojící akt Herčík Ferdinand

Herčík Ferdinand

*1861 +1923

Stojící akt

ID Aukce: 2160
Olej, plátno, 94 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Na jednom místě plátno poškozeno viz. foto.

Vyvolávací cena
4 500 Kč
8 000 Kč