Aukce Dívky u vody Kamenický Josef Jiří
  • 637732766639587597_ka1.JPG
  • 637732766938396503_ka3.JPG
  • 637732766759906010_ka.JPG
  • 637732766842250582_ka2.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Dívky u vody

ID Aukce: 2161
Olej, plátno, 61 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:22:00

100 Kč