Aukce Akt Kamenický Josef Jiří
  • 637732767949340257_ka4.JPG
  • 637732768118302397_ka7.JPG
  • 637732767860110873_ka5.JPG
  • 637732768030489522_ka6.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Akt

ID Aukce: 2162
Olej, plátno, 71 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:23:00

100 Kč