Aukce Slunečnice Vovsová Věra

Vovsová Věra

*1912 +1998

Slunečnice

ID Aukce: 2163
Olej, sololit, 39 cm x 96 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
8 500 Kč