Aukce Slunečnice Vovsová Věra
  • 637732769043030329_vov1.JPG
  • 637732769350710651_vov3.JPG
  • 637732769253678674_vov2.JPG
  • 637732769163968734_vov.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Slunečnice

ID Aukce: 2163
Olej, sololit, 39 cm x 96 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:24:00

100 Kč