• 637732770505124491_vov11.JPG
  • 637732770591551346_vov12.JPG
  • 637732770410592786_vov9.JPG
  • 637732770324185863_vov10.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice ve váze

ID Aukce: 2164
Olej, sololit, 71 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:33:04

1 000 Kč

Příhozů: 24

YDG44956 1000009.02.2022 19:28:04
HUK88830 950009.02.2022 19:27:52
YDG44956 900009.02.2022 19:26:13
HUK88830 850009.02.2022 19:25:26
NGI78279 800009.02.2022 19:24:25
HUK88830 750009.02.2022 19:23:20
YDG44956 700009.02.2022 19:22:26
HUK88830 650009.02.2022 19:21:46
YDG44956 600009.02.2022 19:20:47
HUK88830 550009.02.2022 19:19:58
YDG44956 500009.02.2022 19:19:58
HUK88830 490009.02.2022 19:19:48
YDG44956 480009.02.2022 19:19:48
HUK88830 470009.02.2022 19:19:37
YDG44956 460009.02.2022 19:19:37
HUK88830 450009.02.2022 19:19:27
YDG44956 440009.02.2022 19:19:27
HUK88830 430009.02.2022 19:19:16
YDG44956 420009.02.2022 19:15:16
XZP93261 410009.02.2022 19:15:08
YDG44956 400005.02.2022 13:10:51
YDG44956 320004.02.2022 18:52:57
XZP93261 310004.02.2022 17:08:15
YDG44956 300029.01.2022 12:12:51