Aukce Kytice ve váze Vovsová Věra
  • 637732770505124491_vov11.JPG
  • 637732770591551346_vov12.JPG
  • 637732770410592786_vov9.JPG
  • 637732770324185863_vov10.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice ve váze

ID Aukce: 2164
Olej, sololit, 71 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:25:00

100 Kč