Aukce Kytice Vovsová Věra
  • 637732771756787395_vov7.JPG
  • 637732771625522369_vov6.JPG
  • 637732771528914941_vov5.JPG
  • 637732771853821744_vov8.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 2165
Olej, sololit, 64 cm x 24 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:26:00

100 Kč