Aukce Krajina Jelínek - Cína František
  • 637732773161997428_cin1.JPG
  • 637732773256529678_cin.JPG
  • 637732773535155775_cin4.JPG
  • 637732773458592694_cin3.JPG
  • 637732773341248014_cin2.JPG

Jelínek - Cína František

*1882 +1961

ID Aukce: 2166
Olej, karton, 26 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:27:00

100 Kč