Aukce Zimní říčka Prade Rudolf
  • 637732776186649818_pra2.JPG
  • 637732776428119030_pra3.JPG
  • 637732776088416274_pra.JPG
  • 637732775987630519_pra1.JPG

Prade Rudolf

*1888 +1944

Zimní říčka

ID Aukce: 2167
Olej, plátno, 62 cm x 48 cm. Signováno vpravo dole. Rám a malba poškozeny.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:28:00

100 Kč

WJX18698 200026. 11. 2021 10:55:52