Aukce Pohled do krajiny Koudelka Josef

Koudelka Josef

*1877 +1960

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2168
Olej, karton, 46 cm x 55 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 400 Kč