Aukce Pohled do krajiny Koudelka Josef
  • 637737932927897870_ko1.JPG
  • 637737933064280521_ko.JPG
  • 637737933257479391_ko3.JPG
  • 637737933162719050_ko2.JPG
  • 637737933329979944_ko4.JPG

Koudelka Josef

*1877 +1960

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2168
Olej, karton, 46 cm x 55 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 19:29:00

100 Kč

WYJ51922 300022. 12. 2021 16:30:08