• 637737936352357277_br5.JPG
  • 637737936443143584_br6.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

ID Aukce: 2169
Kombinovaná technika, papír, 43 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1946 vlevo dole. Nerámováno. Poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:30:00

100 Kč

KQY01800 200007.02.2022 22:32:19