• 637737968776394755_nez.JPG
  • 637737968877689825_nez1.JPG

Nesignováno

Trojice

ID Aukce: 2172
Olej, plátno, 92 cm x 120 cm. Nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:45:02

1 000 Kč

Příhozů: 28

RTH80936 4000009.02.2022 19:40:02
CJN51546 3800009.02.2022 19:39:47
RTH80936 3700009.02.2022 19:39:08
CJN51546 3600009.02.2022 19:38:50
RTH80936 3500009.02.2022 19:38:22
CJN51546 3000009.02.2022 19:38:02
RTH80936 2900009.02.2022 19:37:39
CJN51546 2300009.02.2022 19:37:27
RTH80936 2200009.02.2022 19:37:10
CJN51546 2000009.02.2022 19:36:45
RTH80936 1900009.02.2022 19:35:57
CJN51546 1800009.02.2022 19:35:39
RTH80936 1700009.02.2022 19:35:23
CJN51546 1600009.02.2022 19:35:07
RTH80936 1500009.02.2022 19:34:43
CJN51546 1400009.02.2022 19:34:11
RTH80936 1300009.02.2022 19:33:36
CJN51546 1200009.02.2022 19:31:52
GTN89912 1100009.02.2022 19:30:51
CJN51546 950009.02.2022 19:28:57
GTN89912 900009.02.2022 17:45:06
EQZ27033 850008.02.2022 18:13:37
CJN51546 800007.02.2022 9:20:36
CJN51546 410007.02.2022 9:14:45
GTN89912 400007.02.2022 9:14:36
CJN51546 360007.02.2022 8:55:50
GTN89912 350007.02.2022 8:55:47
CJN51546 300020.01.2022 14:25:10