• 637737981422451096_kot6.JPG
  • 637737981536670707_kot5.JPG
  • 637737981620126735_kot7.JPG
  • 637737981699033592_kot8.JPG

Kotász Károly

*1872 +1941

Ženy u vody

ID Aukce: 2177
Olej, karton, 19 cm x 26 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:03:17

500 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 30

MOR50016 950009.02.2022 19:58:17
WOO44266 900009.02.2022 19:58:09
MOR50016 850009.02.2022 19:54:06
WOO44266 800009.02.2022 19:53:59
MOR50016 750009.02.2022 19:50:57
WOO44266 700009.02.2022 19:50:55
MOR50016 650009.02.2022 19:49:44
WOO44266 600009.02.2022 19:49:42
MOR50016 550009.02.2022 19:48:53
WOO44266 500009.02.2022 19:47:02
MOR50016 490009.02.2022 19:46:16
WOO44266 480009.02.2022 19:44:04
MOR50016 410009.02.2022 19:41:03
FRQ56730 400009.02.2022 19:41:02
MOR50016 390009.02.2022 19:40:21
GZG63968 380009.02.2022 19:40:17
MOR50016 370009.02.2022 19:36:41
WOO44266 360009.02.2022 19:36:36
MOR50016 350009.02.2022 19:35:07
WOO44266 340009.02.2022 19:35:05
WOO44266 330009.02.2022 19:34:53
AMP01437 320009.02.2022 19:34:15
WOO44266 310009.02.2022 19:34:14
AMP01437 300009.02.2022 19:34:04
WOO44266 290009.02.2022 19:31:48
GZG63968 280009.02.2022 19:31:42
WOO44266 270009.02.2022 19:23:01
UMR72208 260009.02.2022 12:01:09
OOH38343 210008.02.2022 17:34:44
AMP01437 200030.01.2022 11:59:12