Aukce U řeky Hašek Josef

Hašek Josef

*1907 +1967

U řeky

ID Aukce: 2183
Akvarel, 57 cm x 85 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč