• 637761386512225286_odv10.JPG
  • 637761386689427369_odv11.JPG
  • 637761386762753626_odv12.JPG
  • 637761386616288807_odv9.JPG

Odvárka Jan

Pohled na vesnici

ID Aukce: 2193
Olej, plátno, 41 cm x 97 cm. Signováno a datováno 1967 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:01:52

500 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 49

WSY32186 900009.02.2022 19:56:52
THD63086 850009.02.2022 19:56:43
WSY32186 800009.02.2022 19:55:29
THD63086 750009.02.2022 19:54:48
WSY32186 700009.02.2022 19:54:16
THD63086 650009.02.2022 19:54:07
WSY32186 600009.02.2022 19:53:55
RPI03138 550009.02.2022 19:53:54
WSY32186 500009.02.2022 19:51:50
RPI03138 490009.02.2022 19:51:41
WSY32186 480009.02.2022 19:50:26
RPI03138 470009.02.2022 19:48:38
XCC25237 460009.02.2022 19:45:31
IVD07721 450009.02.2022 19:45:13
XCC25237 440009.02.2022 19:45:10
IVD07721 430009.02.2022 19:44:11
XCC25237 420009.02.2022 19:44:02
IVD07721 410009.02.2022 18:52:08
XCC25237 400009.02.2022 18:51:58
IVD07721 390009.02.2022 18:51:58
XCC25237 380009.02.2022 18:51:47
IVD07721 370009.02.2022 18:51:47
XCC25237 360009.02.2022 18:51:37
IVD07721 350009.02.2022 18:51:37
XCC25237 340009.02.2022 18:51:26
IVD07721 330009.02.2022 18:51:26
XCC25237 320009.02.2022 18:51:16
IVD07721 310009.02.2022 18:51:16
XCC25237 300009.02.2022 18:51:05
IVD07721 290009.02.2022 18:51:05